Przejdź do treści


  Ferie z mistrzami

  09 stycznia 2018
  Płocka Galeria Sztuki zaprasza, w czasie zimowej przerwy od nauki, dzieci, młodzież i całe rodziny do uczestnictwa w cyklu warsztatów „Ferie z mistrzami”. Wstęp wolny, ale obowiązują wcześniejsze zapisy pod numerami telefonów: 24 366 43 23 oraz 24 366 43 20;osoba do kontaktu: Mirosław Cegłowski.

  15 stycznia, godz. 11 - Warsztaty rodzinne „Mrozem malowane”

  Zajęcia prowadzone przez płockich artystów – Dorotę Goleniewską-Szelągowską oraz Eugeniusza Szelągowskiego. „Mrozem malowane” to spotkanie, podczas którego płoccy artyści pokażą, jak korzystając z farb akwarelowych „wyczarować” zimowe krajobrazy.

  16 stycznia, godz. 11 - Warsztaty rodzinne „Co nam podpowiada przypadek?”

  Podczas tych zajęć rządzić będzie przypadek. Płocka artystka Maria Weigl-Wojnarowska zaprosi uczestników spotkania do uruchomienia wyobraźni, dzięki której plama farby oraz pastele zamienią się w fantastyczne stwory lub postaci.

  17 stycznia, godz. 11 - Warsztaty rodzinne „Pastelowe światy”

  Uczestnicy zajęć przygotują najdłuższy fantastyczny krajobraz. Każdy pomaluje pastelami swój fragment kilkunastometrowego pasa papieru w taki sposób, by w rezultacie powstał nietypowy i oryginalny pejzaż miejski.

  18 stycznia, godz. 11 - Warsztaty rodzinne „Zimowa zawierucha”

  Uczestnicy spotkania, wzorem artystów popartowych, w technice kolażu przygotują i samodzielnie wykonają pejzaże zimowe. Za „Zimową zawieruchę” w Płockiej Galerii Sztuki odpowiedzialna będzie artystka Aniela Ewa Lewandowska. 


  Copyright 2012 - Płocka Galeria Sztuki

  Wykonanie: Kamikaze