Płocka Galeria Sztuki

Ładowanie Wydarzenia
Płocka Galeria SztukiWydarzeniaWarsztaty plastyczne on-line „Mała forma”

Warsztaty plastyczne on-line „Mała forma”

16 lutego, 15:00
  • To wydarzenie minęło.

Wydarzenie on-line (www.plockagaleria.pl, FB, Instagram):

Istotą warsztatów z cyklu „Lepić, sklejać i klajstrować” jest kształtowanie myślenia o otaczającej nas przestrzeni. Rozmaitość materiałów i technik pozwoli na realizację niepowtarzalnych prac.

Specjalnie dla najmłodszych odbiorców sztuki zostaną przygotowane działania twórcze do aktualnej wystawy. Będzie można wykonać je samodzielnie w domu, dzięki specjalnym kartom opracowanym przez Dział Edukacji oraz krótkiej instrukcji dla rodziców/opiekunów.
Materiały przygotowane do samodzielnego wydrukowania i wykonania w formie kart działań, które zostaną umieszczone na stronie www.plockagaleria.pl w zakładce EDUKACJA/MATERIAŁY EDUKACYJNE.

termin: 16 lutego 2022, godz. 15:00
odbiorcy: dzieci, młodzież

Film instruktażowy dostępny na naszym profilu na Facebooku. (link)

Udział w wydarzeniach jest równoznaczny z akceptacją REGULAMINU w zakresie warunków uczestnictwa w wydarzeniach organizowanych przez Płocką Galerię Sztuki związanego z przeciwdziałaniami COVID-19

Informujemy, że podczas zajęć, warsztatów, spotkań, wykładów mogą być wykonywane zdjęcia na potrzeby PGS (m.in. w celu dokumentacji informacji na stronie internetowej PGS oraz na portalach FB i Instagram). Jeżeli nie wyrażają Państwo na nie zgody, prosimy o wcześniejsze powiadomienie o tym osoby prowadzącej zajęcia. Brak przekazanej informacji sprzeciwu w formie pisemnej lub ustnej przed rozpoczęciem zajęć jest równoznaczny ze zgodą na korzystanie przez PGS ze zdjęć, o których mowa powyżej.

Szczegóły

  • Data: 16 lutego
  • Godzina: 15:00
  • Kategoria Wydarzenie:

Organizator

Miejsce wydarzenia

Wszystkie Wydarzenia

Zobacz nasze wystawy

Galeria zdjęć

 

NOC MUZEÓW NOC MUZEÓW NOC MUZEÓW NOC MUZEÓW 2022 Oprowadzenie po wystawie NOC MUZEÓW 2022 Maraton plastyczny NOC MUZEÓW

Zobacz więcej zdjęć

Obserwuj nas na bieżąco

Zapisz się do newslettera

© 2022 Płocka Galeria Sztuki. Wszystkie Prawa Zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: Hedea.pl