Płocka Galeria Sztuki

Płocka Galeria SztukiAktualnościProjekt „Zbliżenia” na Skwerze Sztuki
skwer sztuki z ławeczkami i kolorowym muralem na całą ścianę

Projekt „Zbliżenia” na Skwerze Sztuki

W najbliższą sobotę, 28 czerwca Stowarzyszenie Inicjatyw Twórczych Uhuru Culture we współpracy z Płocką Galerią Sztuki, zapraszają na Skwer Sztuki (po dawnym barze Słoneczko). W godzinach od 12.00 do 22.00 w ramach projektu artystycznego „Zbliżenia”, zaplanowano: koncerty, wystawy, warsztaty artystyczne oraz liczne gry i zabawy dla najmłodszych.

Podczas sobotniego koncertu plenerowego zaprezentują się tacy wykonawcy muzyki nowoczesnej, jak: Zambon (Berlin), Pysh (Warszawa), AkaOne (Płock), Erdal Mauff Official (Warszawa), Dante Deets (Warszawa), Delaplaya (Płock).

Ponadto swoje prace zaprezentują: Wedad A. (malarstwo), Marcin Szczepaniak (rysunek), Filip Antczak (fotografia) oraz Bractwo Brąsów (wystawa fotograficzna  płockiej grupy powstałej w wyniku akcji ogólnoświatowej „No shave november”)

Na wydarzenia zapraszamy wszystkich zainteresowanych: młodzież, dorosłych,  rodziny z dziećmi. W programie organizatorzy przewidzieli Festiwal Gier Podwórkowych, a to oznacza mnóstwo gier planszowych, ruchowych i innych zabaw. Uczestnicy będą mogli wziąć także  udział w warsztatach hand-made prowadzonych przez Zizulowo, Martka Tg, Atubiżu oraz Manomano, jak również w warsztatach z upcyclingu, czyli twórczego wykorzystania odpadów prowadzonego przez członków Uhuru Culture.

Impreza jest całkowicie darmowa i plenerowa, a więc można ze sobą  zabrać  kocyki, leżaki, kosze z żywnością, dobre nastroje i uśmiechy na twarzach… bo przecież to pierwszy weekend wakacji.

Serdecznie zapraszamy!

Wstęp wolny.

Zobacz nasze wystawy

Galeria zdjęć

17 18 9 13 15 7

Zobacz więcej zdjęć

Obserwuj nas na bieżąco

Zapisz się do newslettera

© 2024 Płocka Galeria Sztuki. Wszystkie Prawa Zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: Hedea.pl