Płocka Galeria Sztuki

Płocka Galeria SztukiAktualnościProjekt „Zbliżenia” na Skwerze Sztuki
skwer sztuki z ławeczkami i kolorowym muralem na całą ścianę

Projekt „Zbliżenia” na Skwerze Sztuki

W najbliższą sobotę, 28 czerwca Stowarzyszenie Inicjatyw Twórczych Uhuru Culture we współpracy z Płocką Galerią Sztuki, zapraszają na Skwer Sztuki (po dawnym barze Słoneczko). W godzinach od 12.00 do 22.00 w ramach projektu artystycznego „Zbliżenia”, zaplanowano: koncerty, wystawy, warsztaty artystyczne oraz liczne gry i zabawy dla najmłodszych.

Podczas sobotniego koncertu plenerowego zaprezentują się tacy wykonawcy muzyki nowoczesnej, jak: Zambon (Berlin), Pysh (Warszawa), AkaOne (Płock), Erdal Mauff Official (Warszawa), Dante Deets (Warszawa), Delaplaya (Płock).

Ponadto swoje prace zaprezentują: Wedad A. (malarstwo), Marcin Szczepaniak (rysunek), Filip Antczak (fotografia) oraz Bractwo Brąsów (wystawa fotograficzna  płockiej grupy powstałej w wyniku akcji ogólnoświatowej „No shave november”)

Na wydarzenia zapraszamy wszystkich zainteresowanych: młodzież, dorosłych,  rodziny z dziećmi. W programie organizatorzy przewidzieli Festiwal Gier Podwórkowych, a to oznacza mnóstwo gier planszowych, ruchowych i innych zabaw. Uczestnicy będą mogli wziąć także  udział w warsztatach hand-made prowadzonych przez Zizulowo, Martka Tg, Atubiżu oraz Manomano, jak również w warsztatach z upcyclingu, czyli twórczego wykorzystania odpadów prowadzonego przez członków Uhuru Culture.

Impreza jest całkowicie darmowa i plenerowa, a więc można ze sobą  zabrać  kocyki, leżaki, kosze z żywnością, dobre nastroje i uśmiechy na twarzach… bo przecież to pierwszy weekend wakacji.

Serdecznie zapraszamy!

Wstęp wolny.

Zobacz nasze wystawy

Galeria zdjęć

37 36 26 25 24 27

Zobacz więcej zdjęć

Obserwuj nas na bieżąco

Zapisz się do newslettera

© 2023 Płocka Galeria Sztuki. Wszystkie Prawa Zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: Hedea.pl