Płocka Galeria Sztuki

Płocka Galeria SztukiAktualnościMiędzynarodowe ogrody otwarte
wnętrze galerii, wspólne zdjęcie laureatów konkursu i gości zaproszonych na wernisaż wystawy pokonkursowej

Międzynarodowe ogrody otwarte

Wystawa, dzieł z polskich i zagranicznych szkół plastycznych, którą można oglądać w Płockiej Galerii Sztuki od 18 listopada do 4 grudnia, to wynik II Międzynarodowego Biennale „Pamiętajcie o ogrodach. Przecież stamtąd przyszliście…”. Jej finałem jest pokazanie nowych talentów, wielkiego wysiłku i pracy szkół artystycznych. Międzynarodowa odsłona tak dużego wydarzenia opatrzona jest patronatem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego RP, Polskiego Komitetu do spraw UNESCO oraz placówek dyplomatycznych wielu krajów Europy Środowej i Wschodniej, a także Marszałka Województwa Mazowieckiego Adama Struzika i Prezydenta Miasta Płocka Andrzeja Nowakowskiego.

Pokonkursowa ekspozycja to efekt trudnych eliminacji, do których uczniowie przygotowywali się w swych macierzystych szkołach. Już sama nauka w liceach plastycznych ma na celu przygotować, wykształcić artystę świadomego siebie, jak i bywania w szerokim świecie konkursów. Każdy ich absolwent musi zadecydować, czy dalej podąży w artystycznym kierunku, a co za tym idzie, czy wybierze studia wyższe w Akademiach Sztuk Pięknych czy podąży ku innym celom. A płocki konkurs jest ważnym przyczynkiem do realizacji marzeń.

Na prezentowaną wystawę składają się prace wykonane różnymi technikami. Umożliwia to ćwiczenie się w poszczególnych dziedzinach, jak i w wyborze tej idealnej dla siebie. Mamy zatem malarstwo, grafikę warsztatową, rysunek, grafikę komputerową – wszystko to w jednej przestrzeni i na jednej ekspozycji w Płockiej Galerii Sztuki.

Charakterystyka prac to osobowość każdego z twórców, ale i podejście do tematu konkursu. Jak sobie poradzili, co daje połączenie różnych wizualnych działań? Jak się prezentują nagrodzone i wyróżnione prace? – można to sprawdzić w Płockiej Galerii Sztuki.


Na II Międzynarodowego Biennale wpłynęło 840 prac z 32 szkół sztuk plastycznych, z których jury wybrało ponad 280 do pokazania na wystawie pokonkursowej. Jury przyznało nagrody w poszczególnych kategoriach:

Grand Prix – Julia Multan, I Prywatne Liceum Sztuk Plastycznych im. Władysława Drapiewskiego w Płocku;

Nagroda Przewodniczącego Międzynarodowego Jury prof. dr. hab. Jana Rylke – Emilia Janowska, ZPPKP Opole;

Nagroda Dyrektor I Prywatnego Liceum Sztuk Plastycznych im. Władysława Drapiewskiego w Płocku Małgorzaty Mroczkowskiej – Jakub Kacprzak, I PLSP Płock;


Nagrody w kategorii malarstwa:

I – Alicja Jelonek, PLSP Częstochowa

II – Ada Piaskowska, PLSP Gorzów Wielkopolski

III – Kornelia Stuhl, PLSP Gorzów Wielkopolski

Nagrody w kategorii rysunku:

I – Melania Mazur, ZPPKP Opole

II – Oskar Babiński, PLSP Częstochowa

III – Anna Maćków, ZPPKP Opole

Nagrody w kategorii grafiki warsztatowej:

I – Kornelia Furla, PLSP Zakopane

II – Gabriela Łapińska, PLSP Supraśl

III – Katarzyna Błachowska, PLSP Supraśl

Nagrody w kategorii grafiki komputerowej:

I – Ján Campagnoli, Bratysława

II – Wiktoria Bylińska, LSP Zabrze

III – Oliwia Rokosz, LSP Zabrze

Wszystkim laureatom i uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.


Lista wszystkich uczestników zakwalifikowanych do wystawy pokonkursowej II Międzynarodowego Biennale „Pamiętajcie o ogrodach. Przecież stamtąd przyszliście…”:

Bielsko Biała

  1. Katarzyna Bierska – nauczyciel prowadzący Krzysztof Dadak
  2. Laura Dąbrowska – nauczyciel prowadzący Mariusz Horeczy
  3. Miłosz Fijałkowski – nauczyciel prowadzący Krzysztof Dadak
  4. Anna Kozioł – nauczyciel prowadzący Krzysztof Dadak
  5. Kaja Kocurek – nauczyciel prowadzący Mariusz Horeczy
  6. Weronika Kostka – nauczyciel prowadzący Krzysztof Dadak
  7. Wiktoria Wojewodzic – nauczyciel prowadzący Klaudia Lata

Bratysława

  1. Hana Cibulová – nauczyciel prowadzący Andrea Andreutti
  2. Ján Campagnoli – nauczyciel prowadzący Dáwid Marcin
  3. Ema Ftorková – nauczyciel prowadzący Dáwid Marcin i Andrea Andreutti
  4. Natália Holbová – nauczyciel prowadzący Andrea Andreutti
  5. Mattihias Hornik – nauczyciel prowadzący Dáwid Marcin i Andrea Andreutti
  6. Henrieta Keraková – nauczyciel prowadzący Andrea Andreutti i Dáwid Marcin
  7. Matilda Kouciccsova – nauczyciel prowadzący Andrea Andreutti
  8. Oliver Král – nauczyciel prowadzący Dáwid Marcin
  9. Lea Michalikowá – nauczyciel prowadzący Dáwid Marcin
  10. Tereza Ostrovská – nauczyciel prowadzący Dáwid Marcin
  11. Veronika Osuská – nauczyciel prowadzący Dáwid Marcin i Andrea Andreutti
  12. Pelra Parlechová – nauczyciel prowadzący Andrea Andreutti i Dáwid Marcin
  13. Laura Rummelová – nauczyciel prowadzący Dáwid Marcin
  14. Lea Struhárová – nauczyciel prowadzący Andrea Andreutti
  15. Lota Timonćičová – nauczyciel prowadzący Dáwid Marcin
  16. Gabriela Ušáková – nauczyciel prowadzący Andrea Andreutti

Budapeszt:

  1. Simodzo Chitondo – nauczyciel prowadzący Jacqueline Ferguson
  2. June Kim – nauczyciel prowadzący Jacqueline Ferguson

Częstochowa

  1. Martyna Gorzelak – nauczyciel prowadzący Joanna Przygoda
  2. Jagoda Kilar – nauczyciel prowadzący Renata Banaś-Kieca
  3. Barbara Kurzak – nauczyciel prowadzący Joanna Przygoda
  4. Martyna Mielcarz – nauczyciel prowadzący Renata Banaś-Kieca
  5. Wiktoria Poteralska – nauczyciel prowadzący Renata Banaś-Kieca
  6. Izabela Smejda – nauczyciel prowadzący Joanna Przygoda
  7. Aleksandra Targońska – nauczyciel prowadzący Joanna Przygoda
  8. Natalia Wyląg – nauczyciel prowadzący Joanna Przygoda

Dąbrowa Górnicza

  1. Emilia Bober – nauczyciel prowadzący Mariusz Wnukowski
  2. Weronika Kuś – nauczyciel prowadzący Anna Wolniaczyk
  3. Milena Majerczyk – nauczyciel prowadzący Grzegorz Skrzypek
  4. Aleksandra Moskal – nauczyciel prowadzący Mariusz Wnukowski

Gdańsk

  1. Lidia Szyca – nauczyciel prowadzący Joanna Wyrostkiewicz

Gdynia

  1. Anna Chincinska
  2. Róża Barcerowicz
  3. Klara Długosz – nauczyciel prowadzący Katarzyna Szczodrowska
  4. Gaja Dziurdzikowska
  5. Marek Jabłoński – nauczyciel prowadzący Piotr Brobiszewski
  6. Hanna Kern – nauczyciel prowadzący Katarzyna Szczodrowska
  7. Ida Masterak – nauczyciel prowadzący Katarzyna Szczodrowska
  8. Maja Nowacka-Przymenska – nauczyciel prowadzący Ewa Manuszewska
  9. Anastazja Ożóg-Orzegowska
  10. Sofiia Poverenna – nauczyciel prowadzący Katarzyna Szczodrowska
  11. Julia Wartalska
  12. Oliwia Wołoszyk – nauczyciel prowadzący Katarzyna Szczodrowska

Gorzów Wielkopolski

  1. Lena Gugała – nauczyciel prowadzący Juliusz Piechocki
  2. Paulina Janicka – nauczyciel prowadzący Juliusz Piechocki
  3. Nikola Kamka – nauczyciel prowadzący Juliusz Piechocki
  4. Maja Kozikowska – nauczyciel prowadzący Juliusz Piechocki
  5. Paulina Krysiak – nauczyciel prowadzący Juliusz Piechocki
  6. Laura Maliszewska – nauczyciel prowadzący Juliusz Piechocki
  7. Roksolana Mnechnik – nauczyciel prowadzący Juliusz Piechocki
  8. Julia Sołtysiak – nauczyciel prowadzący Juliusz Piechocki
  9. Jakub Stasiak – nauczyciel prowadzący Juliusz Piechocki
  10. Nikola Świderska – nauczyciel prowadzący Juliusz Piechocki

Gronowo Górne

  1. Maja Grabowska – nauczyciel prowadzący Samira Avrami-Balceu
  2. Kinga Kluczkowska – nauczyciel prowadzący Samira Avrami-Balceu
  3. Magdalena Piróg

Jarosław

  1. Emilia Makara – nauczyciel prowadzący Tomasz Potuczko
  2. Nikola Misiak – nauczyciel prowadzący Tomasz Potuczko
  3. Yana Kitsul – nauczyciel prowadzący Anna Kałamarz-Kucz
  4. Martyna Olejarz – nauczyciel prowadzący Tomasz Potuczko
  5. Jagoda Szczębara – nauczyciel prowadzący Sylwia Górak

Katowice

  1. Justyna Bielawa – nauczyciel prowadzący Beata Hanslik-Janiszewska
  2. Anna Esnekier – nauczyciel prowadzący Halina Tymusz
  3. Katarzyna Gościniewicz – nauczyciel prowadzący Aneta Jurczyńska
  4. Weronika Miś – nauczyciel prowadzący Waldemar Pawlik
  5. Hanna Mzyk – nauczyciel prowadzący Piotr Kossakowski
  6. Alicja Wolny – nauczyciel prowadzący Piotr Kossakowski

Koszalin

  1. Zuzanna Burak – nauczyciel prowadzący Agnieszka Sieńkowska
  2. Amelia Januszewska – nauczyciel prowadzący Paweł Rogalski
  3. Anna Maciejczyk – nauczyciel prowadzący Tadeusz Walczak
  4. Lilana Maleszak – nauczyciel prowadzący Inga Marciniak-Mazur
  5. Julia Michalak – nauczyciel prowadzący Inga Marciniak-Mazur
  6. Ingrit Rutkowska – nauczyciel prowadzący Agnieszka Sieńkowska
  7. Julia Tchórzewska – nauczyciel prowadzący Inga Marciniak-Mazur
  8. Matylda Wójcik – nauczyciel prowadzący Inga Marciniak-Mazur
  9. Hubert Wygoda – nauczyciel prowadzący Inga Marciniak-Mazur
  10. Natalia Zaleska – nauczyciel prowadzący Paweł Rogalski

Kraków

  1. Maria Emilewicz – nauczyciel prowadzący Marzena Bednarska
  2. Dominika Kabłuk-Ziembiecka – nauczyciel prowadzący Karolina Wilcan
  3. Nina Nawrot – nauczyciel prowadzący Marzena Bednarska
  4. Amelia Pyto – nauczyciel prowadzący Marzena Bednarska
  5. Julia Weremiuk – nauczyciel prowadzący Marzena Bednarska

Krosno

  1. Joanna Fronkiewicz – nauczyciel prowadzący Katarzyna Antosz
  2. Kinga Furmanek – nauczyciel prowadzący Katarzyna Antosz
  3. Martyna Półchłopek – nauczyciel prowadzący Katarzyna Antosz
  4. Magdalena Prokop – nauczyciel prowadzący Joanna Topolska-Uliasz

Lublin

  1. Amelia Klimkowska – nauczyciel prowadzący Matylda Banasiewicz
  2. Dorota Zarucka – nauczyciel prowadzący Grzegorz Tomczyk

Łódź

  1. Klaudia Golisz – nauczyciel prowadzący Grażyna Olczyk

Nowy Wiśnicz

  1. Julia Podolecka – nauczyciel prowadzący Klaudia Rabenda-Ładziak

Olsztyn

  1. Karolina Czaplicka – nauczyciel prowadzący Marek Szczęsny
  2. Wiktoria Puławska – nauczyciel prowadzący Marek Szczęsny
  3. Natalia Socińska – nauczyciel prowadzący Weronika Tadaj-Królikiewicz
  4. Alicja Witkiewicz – nauczyciel prowadzący Weronika Tadaj-Królikiewicz

Opole

  1. Oliwia Born – nauczyciel prowadzący Joanna Preuhs
  2. Emilia Chruściel – nauczyciel prowadzący Zbigniew Natkaniec
  3. Magdalena Czerpla – nauczyciel prowadzący Joanna Preuhs
  4. Zuzanna Dec – nauczyciel prowadzący Joanna Preuhs
  5. Emilia Fyrgeet – nauczyciel prowadzący Joanna Preuhs
  6. Zofia Gola – nauczyciel prowadzący Joanna Preuhs
  7. Paulina Kaspisz – nauczyciel prowadzący Małgorzata Futkowska
  8. Maria Kostrzewa – nauczyciel prowadzący Joanna Preuhs
  9. Magdalena Kowaczek – nauczyciel prowadzący Joanna Preuhs
  10. Oliwia Kwosek – nauczyciel prowadzący Zbigniew Natkaniec
  11. Inga Latała – nauczyciel prowadzący Joanna Preuhs
  12. Sonia Marusińska – nauczyciel prowadzący Joanna Preuhs
  13. Melania Mazur – nauczyciel prowadzący Joanna Preuhs
  14. Natasza Mroczek – nauczyciel prowadzący Joanna Preuhs
  15. Konstancja Piechura – nauczyciel prowadzący Joanna Preuhs
  16. Sara Prodlik – nauczyciel prowadzący Joanna Preuhs
  17. Maja Rzadkowska – nauczyciel prowadzący Joanna Preuhs
  18. Kinga Sarnecka – nauczyciel prowadzący Zbigniew Natkaniec
  19. Bianka Sosna – nauczyciel prowadzący Joanna Preuhs
  20. Sofija Taschilova – nauczyciel prowadzący Joanna Preuhs
  21. Agata Żurawska – nauczyciel prowadzący Joanna Preuhs

Płock

  1. Zuzanna Borkowska – nauczyciel prowadzący Dominik Mikołajczyk
  2. Amelia Burzyńska – nauczyciel prowadzący Anna Wojnarowska
  3. Jakub Chrząszczewski – nauczyciel prowadzący Anna Wojnarowska
  4. Maja Dubik – nauczyciel prowadzący Anna Wojnarowska
  5. Agata Gościniak – nauczyciel prowadzący Maciej Jeziórski
  6. Natalia Gerwatowska – nauczyciel prowadzący Anna Wojnarowska
  7. Kinga Grapatyn – nauczyciel prowadzący Anna Wojnarowska
  8. Joanna Gugała – nauczyciel prowadzący Dominik Mikołajczyk
  9. Julia Janiak – nauczyciel prowadzący Dominik Mikołajczyk
  10. Zofia Kacprzak – nauczyciel prowadzący Anna Macionek – Stańko
  11. Nina Karol – nauczyciel prowadzący Anna Wojnarowska
  12. Olga Kawczyńska – nauczyciel prowadzący Dominik Mikołajczyk
  13. Alicja Kaźmierczak – nauczyciel prowadzący Anna Macionek-Stańko
  14. Paulina Kisio – nauczyciel prowadzący Anna Wojnarowska
  15. Łucja Kobuszewska – nauczyciel prowadzący Dominik Mikołajczyk
  16. Adrianna Komosińska – nauczyciel prowadzący Dominik Mikołajczyk
  17. Agnieszka Krajenta – nauczyciel prowadzący Dominik Mikołajczyk
  18. Tomasz Kuczma – nauczyciel prowadzący Anna Wojnarowska
  19. Marta Kwiatkowska – nauczyciel prowadzący Magdalena Sikorska – Tokarska
  20. Karina Lewicka – nauczyciel prowadzący Anna Macionek-Stańko
  21. Jakub Libich – nauczyciel prowadzący Dominik Mikołajczyk
  22. Zuzanna Matuszewska – nauczyciel prowadzący Dominik Mikołajczyk
  23. Zuzanna Opała – nauczyciel prowadzący Anna Wojnarowska
  24. Szymon Rutkowski – nauczyciel prowadzący Dominik Mikołajczyk
  25. Malwina Wasilewska – nauczyciel prowadzący Anna Wojnarowska
  26. Julia Wiśniewska – nauczyciel prowadzący Magdalena Sikorska – Tokarska
  27. Eryk Wochowski – nauczyciel prowadzący Dominik Mikołajczyk
  28. Izabela Woźnowska – nauczyciel prowadzący Maciej Jeziórski
  29. Bohdan Yakorler – nauczyciel prowadzący Dominik Mikołajczyk
  30. Jakub Zawadzki – nauczyciel prowadzący Anna Macionek-Stańko
  31. Marianna Zielińska – nauczyciel prowadzący Dominik Mikołajczyk

Rzeszów

  1. Daria Czachor – nauczyciel prowadzący Aneta Markowska-Topór
  2. Julia Szczepan – nauczyciel prowadzący Aneta Markowska-Topór

Słupsk

  1. Wiktoria Depka-Prądzyńskaft – nauczyciel prowadzący Sergiusz Powałka
  2. Zuzanna Jaszul – nauczyciel prowadzący Paulina Grosz
  3. Kinga Krefft – nauczyciel prowadzący Sergiusz Powałka
  4. Natalia Surmaft – nauczyciel prowadzący Grzegorz Bożek

Supraśl

  1. Katarzyna Bagińska – nauczyciel prowadzący Marta Muszyńska-Józefowicz, Małgorzata Józefowicz
  2. Dawini Dürschlag – nauczyciel prowadzący Marta Muszyńska-Józefowicz, Małgorzata Józefowicz
  3. Róża Jaroszewicz – nauczyciel prowadzący Marta Muszyńska-Józefowicz, Małgorzata Józefowicz
  4. Weronika Klepacka – nauczyciel prowadzący Urszula Wyrzykowska
  5. Wiktoria Lewczuk – nauczyciel prowadzący Marta Muszyńska-Józefowicz, Małgorzata Józefowicz
  6. Ewa Maksimowicz– nauczyciel prowadzący Marta Muszyńska-Józefowicz, Małgorzata Józefowicz
  7. Julia Pająk – nauczyciel prowadzący Urszula Zawadzka-Wyrzykowska
  8. Patrycja Radosiuk – nauczyciel prowadzący Beata Wilczyńska
  9. Blanka Rudzka – nauczyciel prowadzący Urszula Zawadzka-Wyrzykowska
  10. Małgorzata Szymańska – nauczyciel prowadzący Marta Muszyńska-Józefowicz, Małgorzata Józefowicz
  11. Julia Żementowska – nauczyciel prowadzący Marta Muszyńska-Józefowicz, Małgorzata Józefowicz

Szczecin

  1. Barbara Chełstowska – nauczyciel prowadzący Wojciech Koniuszek
  2. Lena Lewandowska-Łozowicka – nauczyciel prowadzący Stanisław Kokolus
  3. Filip Kopiecki – nauczyciel prowadzący Stanisław Kokolus
  4. Flora Marteniak – nauczyciel prowadzący Bartłomiej Otocki
  5. Damian Morawski – nauczyciel prowadzący Stanisław Kokolus
  6. Kornelia Orszulak – nauczyciel prowadzący Krzysztof Krzywiński

Tarnów

  1. Emilia Bocoń – nauczyciel prowadzący Tymoteusz Chliszcz
  2. Patrycja Kalisz – nauczyciel prowadzący Łukasz Wojtanowski
  3. Natalia Konarska – nauczyciel prowadzący Łukasz Wojtanowski
  4. Karolina Sadlak – nauczyciel prowadzący Łukasz Wojtanowski
  5. Sandra Taraszka – nauczyciel prowadzący Tymoteusz Chliszcz

Tomaszów Mazowiecki

  1. Anna Biernacka
  2. Adrianna Błotnicka
  3. Oliwia Kubacka – nauczyciel prowadzący Jarosław Szewczyk
  4. Natalia Walecka

Warszawa

  1. Weronika Cicha – nauczyciel prowadzący Tomasz Barszcz
  2. Anita Dziewięcka – nauczyciel prowadzący Konrad Wieniawa-Narkiewicz
  3. Julia Fruba – nauczyciel prowadzący Tomasz Barszcz
  4. Hanna Gierwałło – nauczyciel prowadzący Tomasz Barszcz
  5. Natalia Klimaszewska – nauczyciel prowadzący Tomasz Barszcz
  6. Zuzanna Przybycień – nauczyciel prowadzący Tomasz Barszcz
  7. Małgorzata Szarek – nauczyciel prowadzący Konrad Wieniawa-Narkiewicz
  8. Adrianna Wojtyłowicz – nauczyciel prowadzący Tomasz Barszcz
  9. Maja Ziemiec – nauczyciel prowadzący Tomasz Barszcz

Wrocław

  1. Nina Bączyk – nauczyciel prowadzący Agnieszka Traczyńska
  2. Marcin Masalski – nauczyciel prowadzący Katarzyna Rutkowska
  3. Maja Nowak – nauczyciel prowadzący Agnieszka Traczyńska
  4. Sonia Obolewicz – nauczyciel prowadzący Krystyna Gaca
  5. Milena Pawlak – nauczyciel prowadzący Krystyna Gaca
  6. Kamila Pruchnik – nauczyciel prowadzący Agnieszka Traczyńska
  7. Maja Rozum – nauczyciel prowadzący Katarzyna Rutkowska
  8. Lilianna Sarnecka – nauczyciel prowadzący Agnieszka Traczyńska
  9. Katarzyna Włodarczyk – nauczyciel prowadzący Krystyna Gaca

Zabrze

  1. Julia Balon – nauczyciel prowadzący Beata Ferenc
  2. Dominika Bujak – nauczyciel prowadzący Beata Ferenc
  3. Emilia Cieśla – nauczyciel prowadzący Beata Ferenc
  4. Natalia Chłodek – nauczyciel prowadzący Beata Ferenc
  5. Sara Gawrońska – nauczyciel prowadzący Beata Ferenc
  6. Amelia Konieczka – nauczyciel prowadzący Beata Ferenc
  7. Michał Kostępski – nauczyciel prowadzący Beata Ferenc
  8. Anna Kozioł – nauczyciel prowadzący Beata Ferenc
  9. Oliwia Kulik – nauczyciel prowadzący Beata Ferenc
  10. Emilia Mosurek – nauczyciel prowadzący Beata Ferenc
  11. Wiktoria Ołubiec – nauczyciel prowadzący Beata Ferenc
  12. Sonia Wilczek – nauczyciel prowadzący Beata Ferenc

Zakopane

  1. Mikołaj Długopolski – nauczyciel prowadzący Wiktoria Kowalczyk-Szlaga
  2. Gabriel Klapisz – nauczyciel prowadzący Adam Soroczyński
  3. Alicja Krupa – nauczyciel prowadzący Wiktoria Kowalczyk-Szlaga
  4. Marcelina Kolbusz – nauczyciel prowadzący Adam Soroczyński
  5. Julia Kurcz – nauczyciel prowadzący Adam Soroczyński
  6. Aleksandra Ligas – nauczyciel prowadzący Adam Soroczyński
  7. Anhelina Lotokh – nauczyciel prowadzący Magdalena Wanat-Drobisz
  8. Anna Mazur – nauczyciel prowadzący Magdalena Wanat – Drobisz
  9. Anna Olejarz – nauczyciel prowadzący Dorota Bąk i Wiktoria Kowalczyk-Szlaga
  10. Aleksandra Pazdur – nauczyciel prowadzący Agnieszka Rokicka
  11. Zuzanna Rumian – nauczyciel prowadzący Wiktoria Kowalczyk-Szlaga
  12. Magdalena Józefa Siaśkiewicz – nauczyciel prowadzący Dorota Bąk
  13. Dominika Smajdor – nauczyciel prowadzący Magdalena Wanat-Drobisz
  14. Patrycja Soroczyńska – nauczyciel prowadzący Wiktoria Kowalczyk-Szlaga
  15. Klaudia Szendera – nauczyciel prowadzący Wiktoria Kowalczyk-Szlaga
  16. Aleksandra Trzop – nauczyciel prowadzący Wiktoria Kowalczyk-Szlaga
  17. Pola Tylka – nauczyciel prowadzący Wiktoria Kowalczyk-Szlaga

Zamość

  1. Aleksandra Jednacz – nauczyciel prowadzący Alicja Kowalska
  2. Natalia Łuszczak – nauczyciel prowadzący Alicja Kowalska
  3. Julia Mich – nauczyciel prowadzący Barbara Szeptuch
  4. Emilia Niewożewska – nauczyciel prowadzący Barbara Szeptuch
  5. Izabela Pupeć – nauczyciel prowadzący Alicja Kowalska
  6. Julia Repeć – nauczyciel prowadzący Barbara Szeptuch
  7. Bartosz Stadnik – nauczyciel prowadzący Alicja Kowalska
  8. Daria Żukowska – nauczyciel prowadzący Alicja Kowalska

Zduńska Wola

  1. Kacper Niekaczny – nauczyciel prowadzący Marzena Sroczyńska-Gudajczyk
  2. Maria Rybak – nauczyciel prowadzący Marzena Sroczyńska-Gudajczyk
  3. Lilianna Słaby – nauczyciel prowadzący Marzena Sroczyńska-Gudajczyk

Zobacz nasze wystawy

Galeria zdjęć

POBLASK13 POBLASK14 POBLASK5 POBLASK6 POBLASK-1 POBLASK-4

Zobacz więcej zdjęć

Obserwuj nas na bieżąco

Zapisz się do newslettera

© 2022 Płocka Galeria Sztuki. Wszystkie Prawa Zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: Hedea.pl