Płocka Galeria Sztuki

Płocka Galeria SztukiArchiwumKonferencja – BASELL ORLEN POLYOLEFINS Głównym Sponsorem PGS

Konferencja – BASELL ORLEN POLYOLEFINS Głównym Sponsorem PGS

22 lutego 2012 r. Basell Orlen Polyolefins Sp. z o.o. oficjalnie rozpoczął współpracę z Płocką Galerią Sztuki. Będzie ona polegać na finansowym wsparciu PGS przez BOP w realizacji zadań statutowych w bieżącym roku.

– BOP, otrzymując tytuł Głównego Sponsora PGS, pomaga Galerii wspierać i promować kulturę oraz współczesnych artystów, integrować lokalne środowisko artystyczne i edukować nie tylko najmłodszych. Dzięki nawiązanej współpracy z pewnością uda nam się zrealizować jeszcze wiele wartościowych inicjatyw i ambitnych działań twórczych – mówi Alicja Wasilewska, Dyrektor Płockiej Galerii Sztuki.

Prezes i Dyrektor Generalny BOP Steve Dwyer poddkreśla, że w BOP jesteśmy dumni z faktu, iż nasza firma znajduje się w Płocku. – Dynamika środowiska pracy, które tworzą nasi pracownicy, naturalnie przenosi się na otoczenie, w którym funkcjonujemy. Wierzymy, iż budowanie relacji i zaangażowanie w życie lokalnej społeczności są bardzo ważne. Dlatego też zdecydowaliśmy, iż jednym z naszych działań w zakresie społecznej odpowiedzialności będzie wsparcie PGS. Wybraliśmy tę wyjątkową instytucję, ponieważ jesteśmy przekonani, że kluczowe obszary aktywności Galerii, takie jak edukacja i promocja sztuki współczesnej w znacznej mierze przyczyniają się do zrównoważonego rozwoju lokalnej społeczności – powiedział Steve Dwyer.

Odpowiedzialność społeczna jest kluczową wartością dla BOP. Poza współpracą z PGS, BOP jest zaangażowany w takie inicjatywy jak: Fundusz Grantowy dla Płocka, Politechnika Warszawska – Szkoła Nauk Technicznych i Społecznych w Płocku, Wisła Płock (sekcja piłki ręcznej) oraz obchody Dni Ziemi.

Zobacz nasze wystawy

Galeria zdjęć

17 15 16 13 12 6

Zobacz więcej zdjęć

Obserwuj nas na bieżąco

Zapisz się do newslettera

© 2024 Płocka Galeria Sztuki. Wszystkie Prawa Zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: Hedea.pl