Płocka Galeria Sztuki

Płocka Galeria SztukiArchiwumKonferencja – BASELL ORLEN POLYOLEFINS Głównym Sponsorem PGS

Konferencja – BASELL ORLEN POLYOLEFINS Głównym Sponsorem PGS

22 lutego 2012 r. Basell Orlen Polyolefins Sp. z o.o. oficjalnie rozpoczął współpracę z Płocką Galerią Sztuki. Będzie ona polegać na finansowym wsparciu PGS przez BOP w realizacji zadań statutowych w bieżącym roku.

– BOP, otrzymując tytuł Głównego Sponsora PGS, pomaga Galerii wspierać i promować kulturę oraz współczesnych artystów, integrować lokalne środowisko artystyczne i edukować nie tylko najmłodszych. Dzięki nawiązanej współpracy z pewnością uda nam się zrealizować jeszcze wiele wartościowych inicjatyw i ambitnych działań twórczych – mówi Alicja Wasilewska, Dyrektor Płockiej Galerii Sztuki.

Prezes i Dyrektor Generalny BOP Steve Dwyer poddkreśla, że w BOP jesteśmy dumni z faktu, iż nasza firma znajduje się w Płocku. – Dynamika środowiska pracy, które tworzą nasi pracownicy, naturalnie przenosi się na otoczenie, w którym funkcjonujemy. Wierzymy, iż budowanie relacji i zaangażowanie w życie lokalnej społeczności są bardzo ważne. Dlatego też zdecydowaliśmy, iż jednym z naszych działań w zakresie społecznej odpowiedzialności będzie wsparcie PGS. Wybraliśmy tę wyjątkową instytucję, ponieważ jesteśmy przekonani, że kluczowe obszary aktywności Galerii, takie jak edukacja i promocja sztuki współczesnej w znacznej mierze przyczyniają się do zrównoważonego rozwoju lokalnej społeczności – powiedział Steve Dwyer.

Odpowiedzialność społeczna jest kluczową wartością dla BOP. Poza współpracą z PGS, BOP jest zaangażowany w takie inicjatywy jak: Fundusz Grantowy dla Płocka, Politechnika Warszawska – Szkoła Nauk Technicznych i Społecznych w Płocku, Wisła Płock (sekcja piłki ręcznej) oraz obchody Dni Ziemi.

Zobacz nasze wystawy

Galeria zdjęć

37 36 26 25 24 27

Zobacz więcej zdjęć

Obserwuj nas na bieżąco

Zapisz się do newslettera

© 2023 Płocka Galeria Sztuki. Wszystkie Prawa Zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: Hedea.pl