Płocka Galeria Sztuki

Płocka Galeria SztukiWARSZTATY RODZINNE

WARSZTATY RODZINNE

Propozycja wydarzeń i warsztatów stałych jest ofertą odpłatną, skierowaną przede wszystkim do grup zorganizowanych. Istnieje możliwość zorganizowania spotkania dostosowanego do mniejszych grup lub do osób indywidualnych. Więcej informacji pod numerem telefonu: 24 366 43 23 lub 24 364 60 40.


1. Cieniem rysowane
Za pomocą światła rzucanego na różne przedmioty i sylwetki, dzieci wraz z opiekunami tworzą abstrakcyjne rysunki wielkoformatowe. Zajęcia mają na celu rozwijanie umiejętności plastycznych wśród dzieci, młodzieży i dorosłych, a także ćwiczenie koncentracji.
Czas trwania zajęć: 60 – 90 min.

2. ECO LAMP – światło kontra cień
Jak światło i cień kształtuje naszą przestrzeń? Co sprawia, że nie zawsze chcemy przebywać w rozświetlonym pomieszczeniu?
Płocka Galeria Sztuki zaprasza na rodzinne warsztaty plastyczne z tworzenia ażurowych lamp z recyklingu. Zajęcia mają na celu rozwijanie umiejętności plastycznych wśród dzieci, młodzieży i dorosłych, a także ćwiczenie koncentracji i pracy w grupie.
Czas trwania zajęć: 60 – 90 min.

3. Lino T-shirt!
Czy marzy Ci się nieszablonowy portret rodzinny, który zawsze możesz mieć przy sobie? Płocka Galeria Sztuki zaprasza na rodzinne warsztaty plastyczne z tworzenia linorytów. Każdy uczestnik zajęć dowie się, czym różnią się techniki graficzne, a także jak przygotować swój warsztat. Następnie wykona portret rodziny, który odbije na koszulce. Warunkiem uczestnictwa jest zabranie ze sobą bawełnianego T-shirtu.
Czas trwania zajęć: 90 – 120 min.

4. Tematyczne oprowadzanie z przewodnikiem
Płocka Galeria Sztuki zaprasza do zwiedzania aktualnych wystaw z przewodnikiem, który przybliży problematykę prezentowanych prac. Spotkanie będzie również okazją do szerszej rozmowy i dyskusji nad tematem wystawy.
Czas trwania: 45 – 60 min.

Zobacz nasze wystawy

Galeria zdjęć

11 10 19 20 16 15

Zobacz więcej zdjęć

Obserwuj nas na bieżąco

Zapisz się do newslettera

© 2024 Płocka Galeria Sztuki. Wszystkie Prawa Zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: Hedea.pl