Płocka Galeria Sztuki

Ładowanie Wydarzenia
Płocka Galeria SztukiWydarzeniaWarsztaty plastyczne on-line „Mała forma”

Warsztaty plastyczne on-line „Mała forma”

16 lutego 2022, 15:00
  • To wydarzenie minęło.

Wydarzenie on-line (www.plockagaleria.pl, FB, Instagram):

Istotą warsztatów z cyklu „Lepić, sklejać i klajstrować” jest kształtowanie myślenia o otaczającej nas przestrzeni. Rozmaitość materiałów i technik pozwoli na realizację niepowtarzalnych prac.

Specjalnie dla najmłodszych odbiorców sztuki zostaną przygotowane działania twórcze do aktualnej wystawy. Będzie można wykonać je samodzielnie w domu, dzięki specjalnym kartom opracowanym przez Dział Edukacji oraz krótkiej instrukcji dla rodziców/opiekunów.
Materiały przygotowane do samodzielnego wydrukowania i wykonania w formie kart działań, które zostaną umieszczone na stronie www.plockagaleria.pl w zakładce EDUKACJA/MATERIAŁY EDUKACYJNE.

termin: 16 lutego 2022, godz. 15:00
odbiorcy: dzieci, młodzież

Film instruktażowy dostępny na naszym profilu na Facebooku. (link)

Udział w wydarzeniach jest równoznaczny z akceptacją REGULAMINU w zakresie warunków uczestnictwa w wydarzeniach organizowanych przez Płocką Galerię Sztuki związanego z przeciwdziałaniami COVID-19

Informujemy, że podczas zajęć, warsztatów, spotkań, wykładów mogą być wykonywane zdjęcia na potrzeby PGS (m.in. w celu dokumentacji informacji na stronie internetowej PGS oraz na portalach FB i Instagram). Jeżeli nie wyrażają Państwo na nie zgody, prosimy o wcześniejsze powiadomienie o tym osoby prowadzącej zajęcia. Brak przekazanej informacji sprzeciwu w formie pisemnej lub ustnej przed rozpoczęciem zajęć jest równoznaczny ze zgodą na korzystanie przez PGS ze zdjęć, o których mowa powyżej.

Szczegóły

  • Data: 16 lutego 2022
  • Godzina: 15:00
  • Kategoria Wydarzenie:

Organizator

Miejsce wydarzenia

Wszystkie Wydarzenia

Zobacz nasze wystawy

Galeria zdjęć

11 10 19 20 16 15

Zobacz więcej zdjęć

Obserwuj nas na bieżąco

Zapisz się do newslettera

© 2024 Płocka Galeria Sztuki. Wszystkie Prawa Zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: Hedea.pl